Nasıl İade Edilir?

 

Cengizpakel.com’dan aldığınız bir ürünü, siparişin gönderi tarihinden itibaren 15 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketleri üzerinde olmalı ve ilk alındığı zamanki mükemmel durumlarını korumalıdırlar.

Tüm iadeler için gerekli olan belgeler:

  • Tarafınıza e-arşiv faturası iletilmesi durumunda (Serbest Meslek Sahipleri dışında) lütfen her bir iade etmek istediğiniz ürün için iade bölümünde bulunan bilgileri giriniz (Ürünü işaretleyin, iade etmek istediğiniz adeti onaylayın ve her bir satır için toplam iade tutarını yazın) ve belgeyi imzalayın.
  • Eğer sipariş şirket bünyesinde yapıldı ise e-faturanız ile birlikte şirketiniz adına hazırlanmış bir iade faturası eklemeniz gerekmektedir.

 

Sıkça sorulan sorular

  • İade Talebi

İade taleplerinizi hesabınızın iade bölümünden (iade talebi) veya 0 850 693 0 693 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

  • İade Talebinde Değişiklik

İade talebinizi değiştirmek ya da iptal etmek isterseniz, lütfen işlem için bizimle iletişime geçin. İade talebinde belirtilen ürünlerden birini iade etmekten vazgeçerseniz sadece tesislerimize ulaşan ürünlerin geri ödemesi yapılacağı için başka hiçbir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

  • Birden Fazla Siparişin İadesi

Farklı siparişlerinizdeki birden fazla ürünü tek bir gönderide iade edebileceğinizi size hatırlatmak isteriz. Bunun için hangi siparişe ait olduğuna bakmaksızın iade etmek istediğiniz tüm ürünleri 0 850 693 0 693 numaralı telefondan iletebilirsiniz. Ürünleri tek paketten gönderebilirsiniz.

  • İade Ambalajı

Orijinal paket kullanılabilir değilse, iadeyi her zaman ürünlerin çıkmasını engelleyecek şekilde bantlanmış başka bir paketle iade edebilirsiniz.

  • Para İadesi

Ürünler tesislerimize ulaştığında iade işlemi gerçekleşecektir. Geri ödeme, satın almada kullandığınız yöntemle yapılacaktır. Tutar, bankanıza bağlı olarak 7 gün içinde hesabınıza geçecektir.

  • Çoklu Ürün İndirim Kampanyası İade ve Değişim Politika

Değerli Müşterimiz,

Web sitemizdeki alışverişlerinizde sunduğumuz çoklu ürün indirim kampanyası kapsamında, belirli koşullar dahilinde iade ve değişim işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

  • İade İşlemleri:

İkinci ürüne uygulanan %50 indirimle satın alınan ürünün iadesi, kampanya koşulları gereği mümkün olmamaktadır. Ancak değişim yapılması durumunda, müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Eğer ikinci ürünü iade etmek isterseniz ve ikinci ürünü %50 indirimle satın aldıysanız, kampanya iptal edilecek ve her iki ürünün indirimsiz fiyatları üzerinden hesaplama yapılacaktır. İlk üründe uygulanan %20 indirim, iade işlemi için geçerli olacaktır.

  • Değişim İşlemleri:

Satın alınan ilk ürün için değişim talep edildiğinde, aynı ürünün farklı bir bedeni veya rengi ile değişim yapılabilir. Değişim işlemi, ilk ürüne uygulanan indirim oranı korunarak gerçekleştirilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR